Jak se k nám dostanete příletové informace web kamera info pro členy


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>

A K T U A L I T Y - H I S T O R I E

ZÁKLADNÍ LETECKÝ VÝCVIK GLD 2014
26.3.2014
Ukončením kurzu základní letecké teorie zahájili absolventi svůj praktický letecký výcvik, za účelem získání pilotní licence pro kluzáky. Noví žáci již absolvovali pozemní přípravy a od nadcházejícího víkendu, společně s loňskými žáky, začnou létat.

Do výcviku příjmáme absolventy základní letecké teorie i z ostatních leteckých škol.

Máte-li o tento letecký výcvik zájem,kontaktujte nás.

NOVĚ ZPROVOZNĚNÝ LETOUN OK-MFV
27.01.2014
V lednu 2014 byla dokončena přestavba a následné zprovoznění naší nové Z126T.
Členové aeroklubu tak budou moci, po krátké přestávce, opět využívat tento oblíbený stroj. Aeroklubu se tak podařilo zachovat pro jeho členy nejvyužívanějšího typu motorového letadla v našem klubu. Už se čeká jen na lepší počasí, které umožní přelet z Otrokovic na domovské letiště.

Zde přinášíme krátkou fotoreportáž z její přestavby.

Fotografie zde.

FOTOGRAFIE Z LÉTÁNÍ V DLOUHÉ VLNĚ
07.01.2014
Na Rajče.net byly uloženy fotografie z létání v dlouhé vlně nad Jeseníky. Podívejte se s námi na krásy podzimního plachtění.
(omluvte prosím neoholenou tvář pilota, byl příliš dlouhou dobu mimo civilizaci)

FOTO


JEDNO KONČÍ, DRUHÉ ZAČÍNÁ
18.12.2013
Na podzim tohoto roku skončila životnost draku aeroklubového letounu Z-126 OK-JHA. Jednalo se o nejvyužívanější a nejoblíbenější motorové letadlo mezi členy aeroklubu. Již dnes však můžeme říct, že si členové, prostřednictvím Rady aeroklubu, nadělili pod stromeček velmi pěkný dárek. Motor a zbylé díly z OK-JHA byly použity pro přestavbu draku OK-MFV opět na Z-126 T. Příznivci tohoto stroje se tak mohou, hned na začátku roku, těšit na "nové" letadlo této kategorie. Oblíbený stroj bude létat v historicky původním, líbivém, mezi letci oblíbeném,"žlutém" zbarvení.
V měsíci lednu příštího roku zde zveřejníme fotoreportáž o OK-MFV.

<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>Aeroklub Kladno©