Jak se k nám dostanete příletové informace web kamera info pro členy


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>

A K T U A L I T Y - H I S T O R I E

NEVÍTE, JAKÉ TO JE LÉTAT S KLUZÁKEM NEBO SPORTOVNÍM LETOUNEM?
01.09.2014
Pokud máte zájem o letecký výcvik, ale nejste si jisti je-li to právě pro Vás, nebo Vás jen zajímá jaké to je létat se sportovními letadly, navštivte nás a vyzkoušejte si let na kluzáku, nebo motorovém letadle. Poznáte tak z blízka, jestli je létání právě to, co hledáte. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte zde, nebo se rovnou přijďte podívat na náš některý víkendový provoz.

LETECKÝ VÝCVIK PPL 2014
10.08.2014
Rovněž letecký výcvik pro získání kvalifikace PPL je letos velmi úspěšný, a to díky aktivnímu přístupu žáků a obětavé práci instruktorů, zejména pak díky panu instruktoru a vedoucímu výcviku PPL Martinu Přádovi. Poděkování také patří leteckému servisu v Plasích, díky kvalitnímu a rychlému přistavení výcvikových letadel ze servisních prohlídek. Z celkového počtu 5-ti žáků již čtyři získali teoretickou pilotní zkoušku, jeden žák již získal i praktickou pilotní zkoušku a ostatní čtyři jsou se svými splněnými úlohami těsně před praktickou pilotní zkouškou.

ZÁKLADNÍ LETECKÝ VÝCVIK GLD 2014
10.08.2014
Základní pilotní výcvik pro získání kvalifikace GLD je v plném proudu a nutno podotknout, že letošní ročník je opravdu úspěšný. Z celkového počtu 10-ti žáků mají dva kluci a jedna dívka doletané úlohy pro vykonání pilotní zkoušky, ostatním chybí pár letů k zahájení výcvikové úlohy samostatných letů. Pokud nepoleví ve svém úsilí a zdárně vykonají v září teoretickou pilotní zkoušku, budou z nich ještě letos piloti. Velké díky za toto patří celému realizačnímu týmu - instruktorům, navijákařům, vlekařům a dalším.

LÉTO KLADENSKÝCH DĚTÍ
02.08.2014
Během celého měsíce srpna, k nám na letiště pravidelně každý všední den dochází děti z příměstského tábora Léto kladenských dětí. Mají tak možnost prohlédnout si sportovní letadla, letiště a vyslechnout si odborný výklad o sportovním létání. Doufáme, že se dětem bude v našem aeroklubu líbit a že to pro ně bude zajímavé zpestření prázdnin.

<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>Aeroklub Kladno©