Jak se k nám dostanete příletové informace web kamera info pro členy


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>

A K T U A L I T Y - H I S T O R I E

BYL ZAHÁJEN KURZ ZÁKLADNÍ LETECKÉ TEORIE
01.11.2014
Kapacita je téměř naplněna. Pár volných míst ještě máme, proto je možné, přihlásit se do tohoto kurzu ještě nyní, v jeho průpěhu. Pokud máte o tento kurz zájem kontaktujte nás a my Vás po domluvě do kurzu zařadíme. Po ukončení základní letecké teorie bude zahájen letecký výcvik na kluzácích (GLD). Ostatní letecké výcviky (PPL a TMG) mohou začít již v průběhu kurzu základní letecké teorie.NOČNÍ PROVOZ LETIŠTĚ LKKL
30.10.2014
V podzimních měsících jsme zprovoznili osvětlení VPD. Světelné vyznačení dráhy bude sloužit v těchto měsících, kdy jsou brzké západy slunce, pro výcvik držitelů licence PPL za účelem získání doložky NIGHT. Tyto provozy jsou z hlediska "malého" létání velmi atraktivní, nejen pro samotné letce, ale i pro širokou leteckou veřejnost. Zveme tak všechny zájemce o letectví, na zajímavou podívanou.
Předem děkujeme obyvatelům domů v okolí letiště za jejich trpělivost a pochopení.
"Noční" letový provoz nebude nijak silný a bude končit vždy nejpozději ve 22:00 hod.


NOVÍ PILOTI
30.10.2014
V letošní sezóně se dařilo především základním výcvikům. Dlouhou řadu pilotů, vycvičených naší školou, rozšířili tři piloti s licencí PPL, čtyři piloti s licencí GLD a jeden s licencí TMG. Někteří jejich kolegové mají těsně před pilotní zkouškou. Sezónu úspěšně zakončilo několik dalších žáků základních výcviků PPL, TMG i GLD svými prvními sólovými lety.


48. ROČNÍK MEMORIALU ZDEŇKA BĚHOUNKA - VÝSLEDKY
7.9.2014
V sobotu v září 6.9.2014 úspěšně proběhl na LKKL již 48. ročník oblíbené soutěže v letecké rally Memorial Zdeňka Běhounka. Výsledky si můžete prohlédnoud zde.

Věříme, že se všichni zúčastnění výborně pobavili a těšíme se opět na Vaší návštěvu, a to nejen na 49. ročníku MZB.

<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8>Aeroklub Kladno©